Κέρδισε το Sierra Canyon σήμερα;

Πίνακας περιεχομένων:

Βίντεο: Κέρδισε το Sierra Canyon σήμερα;

Βίντεο: Η Bosch παρέχει λανθασμένα δεδομένα ποσότητας κοπής! Όλα τα κοπτικά πριόνια μπαταρίας 18V | σε χρώμα 2024, Ενδέχεται

Οι Χάσκι, με επικεφαλής την τριάδα των καλύτερων γκαρντ στην Καλιφόρνια, ήρθαν με 80-72, χαρίζοντας στη Sierra Canyon (15-1) την πρώτη της ήττα στα πλέι οφ από τότε τη σεζόν του 2018 και τερματίζοντας ένα σερί νικών 21 αγώνων στα πλέι οφ.

Ποιο ήταν το σκορ του παιχνιδιού Sierra Canyon;

44-22 (L) Sierra Canyon εναντίον

Ποιος κέρδισε τη Σιέρα;

Run game lifts Corona Centennial για να κερδίσει το Honor Bowl έναντι του Chatsworth Sierra Canyon. Ο ουραγός Corona Centennial Jayson Cortes απορρίπτει μια προσπάθεια τάκλιν στο πρώτο ημίχρονο από τον linebacker της Sierra Canyon, Angelo Pulido. Ο Cortes έτρεξε για δύο touchdown και πάνω από 200 γιάρδες και του απονεμήθηκε το τρόπαιο MVP του παιχνιδιού.

H Sierra Canyon έχασε;

Οι παίκτες του Centennial γιορτάζουν τη νίκη τους επί του οικοδεσπότη Sierra Canyon το βράδυ της Παρασκευής στο παιχνίδι τίτλου του Southern Section Open Division. Ο Bronny, που κατατάσσεται στην 25η καλύτερη δευτεροετής φοιτήτρια στη χώρα από το 247Sports, πέτυχε επίσης ένα βασικό τρίποντο με 4 λεπτά και 23 δευτερόλεπτα να απομένουν για να μειώσει το προβάδισμα της Centennial σε 70-67. Αλλά δεν ήταν αρκετό.

Σε ποιον έχασε η Sierra Canyon;

Κάποιος ξέχασε να πει στον αντίπαλο του Sierra Canyon, Corona Centennial, να μην παίξει το ρόλο του spoiler. Οι Huskies, με επικεφαλής την τριάδα των καλύτερων γκαρντ στην Καλιφόρνια, ήρθαν με νίκη 80-72, δίνοντας στη Sierra Canyon (15-1) την πρώτη της ήττα στα πλέι οφ από τη σεζόν 2018 και τερματίζοντας ένα σερί νικών 21 αγώνων.