Βίντεο: Were is giroud τώρα;

Βίντεο: AC Milan 2023 vs Inter Milan 2023 🔥UCL 2023⚽ (Maignan, Giroud, Diiaz, Onana, Calhanoglu, Martinez) 2024, Ιούλιος

Ολιβιέ Ζιρού: Μίλαν υπέγραψε επιθετικό από την Τσέλσι σε μόνιμη μεταγραφή. Ο Ολιβιέ Ζιρού ολοκλήρωσε μια μόνιμη μεταγραφή στη Μίλαν από την Τσέλσι έναντι άγνωστης αμοιβής.

Πότε πήγε ο Ζιρού στο Μιλάνο;

Μίλαν. Στις 17 Ιουλίου 2021, η Μίλαν ανακοίνωσε τη μεταγραφή του Ζιρού από την Τσέλσι μόνιμα με διετές συμβόλαιο. Στις 29 Αυγούστου, ο Ζιρού σημείωσε τα πρώτα του γκολ για τη Μίλαν, ένα τέρμα, σε νίκη 4–1 επί της Κάλιαρι.

Ο Ολιβιέ Ζιρού έπαιξε 90 λεπτά χωρίς να αγγίξει την μπάλα;

Ο

Ολιβιέ Ζιρού σημείωσε ένα αξιοσημείωτο ρεκόρ αφού έπαιξε 90 λεπτά χωρίς να αγγίξει την μπάλα. Το άλλο απίστευτο ρεκόρ του σημειώθηκε στο Παγκόσμιο Κύπελλο του 2018 καθώς έπαιξε 546 λεπτά στο τουρνουά χωρίς να έχει ούτε ένα σουτ στο τέρμα.

Πόσο πούλησε η Τσέλσι τον Ζιρού στη Μίλαν;

Μεταγραφικά νέα της Τσέλσι: Ο Ολιβιέ Ζιρού πρόκειται να ενταχθεί στη Μίλαν τις επόμενες ημέρες για 3,5 εκατομμύρια$ αμοιβή - CBSSports.com.

Ποιο είναι το τελευταίο απόκτημα της Τσέλσι;

Επίσημο: Ethan Ampadu υπέγραψε νέο τριετές συμβόλαιο με την Chelsea και θα περάσει τη σεζόν 2021/22 ως δανεικός στη Venezia. Fabrizio Romano/Matteo Moretto: Ο Ethan Ampadu προς τη Venezia είναι μια «τελειωμένη συμφωνία». Fabrizio Romano: Ο Saul Niguez θα πάει στην Chelsea έναντι δανεισμού 5 εκατομμυρίων ευρώ. Προσωπικοί όροι έχουν συμφωνηθεί.